iPhone 16, ekran altı Face ID’ye sahip olacak

Apple’ın yaklaşmakta olan iPhone 14 modellerini Eylül ayında piyasaya sürmeyi planladığı bildiriliyor ve yeni bir rapor, 2024’te üst düzey iPhone’ların, muhtemelen iPhone 16 Pro modellerinin, ekran altı Face ID ile birlikte bir ekran altı kameraya sahip olacağını iddia etti.

Yakın tarihli bir rapor, iPhone 14’ün Pro modelleri için yeni bir delgeç + hap tasarımına sahip olacağını da iddia etti . Ve tüm iPhone 15 serisi, bir yıl sonra yeni tasarımı benimseyebilir.

Kuo ayrıca bu yılki iPhone 14 serisinin otomatik odaklamalı, daha geniş bir ƒ/1.9 diyafram açıklığına sahip yükseltilmiş bir ön kamera ile geleceğini tahmin ediyor. Karşılaştırıldığında, mevcut nesil Apple iPhone 13 serisindeki tüm modeller, f/2.2 diyafram açıklığına ve sabit odaklı öne bakan bir kamera sensörü ile birlikte gelir.

Apple iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max teknik özellikleri:

Yaklaşan iPhone 14 serisi, Pro modeli üzerinde yeni bir tasarım, daha iyi bir kamera ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli iyileştirmelerle gelecek. iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’in de yeni dahili donanımlara uyacak şekilde daha uzun bir profil ve daha iyi kamera modülü ile geldiği söyleniyor.

iPhone 14 serisinin her iki Pro modeli de 48MP genişliğinde, 12MP ultra geniş ve telefoto lens içeren üçlü arka kamera kurulumuyla donatılacak. Yaklaşan iPhone 14 serisi bir 8K videoyu destekleyecektir.

Apple iPhone 14 Pro modeli, 8 GB RAM ve 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekranla gelecek. Ancak iPhone 13 model cihazlarda 128 GB depolama seçeneği sunuluyor. Ancak analistler, iPhone 14 serisi cihazların temel depolama kapasitesinin 64 GB olacağına inanıyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.